Close this menu
 
Keyfepara

Bize Ulaşın

KeyfePara ile ilgili tüm konulardaki görüş ve önerilerinizi 02123673570 numaralı Müşteri İlişkiler Hattı’nı arayarak bize iletebilirsiniz.

Keyfepara

KeyfePara

KeyfePara; konser, sinema, tiyatro ve diğer etkinliklerde Biletix ve MyBilet üzerinden yaptığınız harcamaların %25’ini hesabınıza geri yatırıyor. Ayrıca GastroClub bünyesindeki restoranlarda indirimler de sizi bekliyor! Daha fazla bilgi için tıklayın.

Keyfepara

Kazandıran Eğlence

Sinema, konser, tiyatro, sergi... Tüm biletlerinizi KeyfePara üzerinden satın alın, keyfinize keyif katın.

Keyfepara

KeyfePara’lı Lezzetler

Muhteşem lezzetler, size özel fiyatlarla... KeyfePara’nın anlaşmalı kuruluşlarının yeme-içme ağındaki tüm restoranlarda, lezzetli yemekleri avantajlı fiyatlarla tadın...

Keyfepara

Size Özel Teklifler

KeyfePara sizi mutlu edecek fırsatlarla dolu! Avantajlı öneriler için Özel Teklifler sayfasına göz atın…

Geri Gitmek
Ilerlemek

KeyfePara Neler Sunuyor?
Sinema Filmleri

Sinema Filmleri

Kendiniz ya da aileniz için MyBilet web sitesi üzerinden online sinema bileti satın alın, KeyfePara aracılığı ile para kazanın! Ayrıca dönemsel promosyonlardan da yararlanabilirsiniz.

Güncel Konserler

Güncel Konserler

Pop, rock ya da caz… Müzik zevkiniz ne olursa olsun KeyfePara için fark etmez; Biletix aracılığıyla birçok konsere bilet bulabilir, eğlenirken kazanabilirsiniz.

Restoranlarda İndirim

Restoranlarda İndirim

GastroClub’ın bünyesinde yer alan şehrin popüler restoranlarda lezzetli yemeklerin tadını, size özel fiyatlarla çıkarın! Üyelik kartı ile GastroClub’ın sunduğu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kültür-Sanat Etkinlikleri

Kültür-Sanat Etkinlikleri

Tiyatro oyunlarını ve gözde şovları izlemek ya da hayranı olduğunuz sanatçının sergisine gitmek istediğinizde; bilet ücretlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Size Özel Teklifler

Size Özel Teklifler

Avantajlar, indirimler, özel etkinlikler… KeyfePara sizi mutlu edecek fırsatlarla dolu! Size özel önerilerden avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.